Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2017, 19:32   #121
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Mi tam jest bardzo miło że się tak dopytujecie bo znaczy to że mimo postów które podobno wychodzą mi chaotycznie jednak coś tam mi idzie dobrze bo jakby szło źle to by was sesja nie obchodziła. Choć nad chaotycznością mojego pisania też staram się pracować mówią że ćwiczenie czyni Mistrza mam nadzieje że to się sprawdzi

Jeszcze raz przepraszam za opóźnienie będę próbował trzymać się terminów i walczyć z własnym cherlactwem ale niestety na pewne rzeczy nie mamy wpływu :/

Mam nadzieje że post się spodoba sukcesywnie postaram się dodać jeszcze parę hiperlinków.

Ps. To o hiszpańskich ślimakach, pędzonych roślinach z biedry i głupim biznesmenie który parę lat temu zalał Okuniew i okolice przez zatkanie rowów melioracyjnych to akurat wszystko prawda choć Tracza pożyczam z Plebanii

EDIT: Opis tego jak wyglądała impreza grillowa zostawiam Dhrartowi
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 18-02-2017 o 19:49.
Brilchan jest offline