Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2017, 20:51   #509
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
- Tak byłam w zimie ale się nie spotkaliśmy bo walczyłam w porcie a potem oberwałam. - odpowiedziała Kanadyjka.

- To pamięć jednak mnie nie zawodzi. W takim razie możesz mi powiedzieć kim jesteś? Jak ci na imię? Widzę, że masz odznakę zastępcy szeryfa. - spytał dziennikarz na koniec wskazując ruchem głowy na odznaczającą się plamę na klapie kurtki DuClare.
- Nicolette DuClare, z Kanady, można powiedzieć że na występach gościnnych…


- Miło mi. - odpowiedział reporter. - Od zimy? To już paro miesięczne turnee jak widzę. - dziennikarz uśmiechnął się co dało się poznać po głosie bo blada plama twarzy słabo oddawała mimikę. - Wówczas już byłaś zastępcą szeryfa czy to świeższe mianowanie? I jak tu zawędrowała dziewczyna z Kanady? - zapytał reporter zaciekawionym głosem.

-Tutejszy klimat mi odpowiada, gwiazda jest dosyć nowa. Chyba po prostu przywędrowałam tu za robotą z północy, chyba po prostu mam dosyć oglądania się cały czas na wilki i trogów, choć nie powiem żeby tu brakowało rozrywek. I to cholerne robactwo, w jeden dzień widziałam więcej robali niż przez całe dotychczasowe życie, i na resztę życia też mi już wystarczy.
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline