Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2017, 22:05   #217
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Po weekendzie najpewniej będę niedostępny
- Ok, dzięki za info



Cytat:
Ej kierwa, chciałem napisać posta, ale patrzę na ostatni odpis mg i na to co jest w docu i to się kupy nie trzyma;
- No pewnie to, że akcja w doc jest już nieco do przodu w porównaniu do ostatniego postu MG


Cytat:
może odpuśćmy sobie doca z wyjątkiem czysto mechanicznego etapu walk, bo tak to się rozjeżdża fest z foro.
- No przecież właśnie jest mechaniczny opis walk w doc A póki cokowliek będzie się obrabiać w doc czy ustalać w komentach no raczej będzie się rozjeżdżać z ostatnim odpisem MG. Im więcej tym bardziej. A walki i akszyny są takie, że wolę rozpykać w danej turze dany akszyn niż mielić ileś tam tur jakąś walkę.



@Wszyscy

- Odpisałem w doc i przesunąłem akszyn do przodu. Tura będzie trwać aż w ten czy inny sposób skończymy te akszyny.

- Umownie podzieliłem obie grupy na czerwonych (sawanna) i niebieskich (dżungla) by było nieco czytelniej i w doc i exel.

- W tej turze nie będę jeszcze się wygłupiał. Ale przyjmijcie do wiadomości, że zamierzam przekładać brak aktywności Gracza w turze na kłopoty jego hiroła w grze z zejściem śmiertelnym włącznie. To nie jest sesja gdzie możnaby ją przeżyć na pernamentnym autopilocie. Byłoby to nie ok dla aktywnych postaci. Ktoś przyjdzie z L4 z jakiegoś tam powodu na dany czas to ok. Ale takie znikanie z sesji to ja nie trawię i mnie drażni.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline