Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2007, 21:23   #18
Blacker
 
Blacker's Avatar
 
Reputacja: 1 Blacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputację
Dobrze, termin przysyłania kart minął. Wybór był ciężki, większość kart była dobra (poza niektórymi). O wyborze decydowała historia, rys psychologiczny, orginalność pomysłów. Nie brałem pod uwagę ilości ,,kostek" gdyż ilość napisanych postów nie świadczy o graczu.

Po długim zastanowieniu i wielu przemyśleniach wybrałem (bez obrazy dla tych, co się nie dostali)

- Alaron Elessedil jako Falvir
- Luki102 jako Sotanatu
- Regon jako Hogan
- Panda jako Falghar
- Mijikai jako Caafiel aka "Grzechotka"


Jak już pisałem, wybór był trudny. W tamach pracy społecznej przyjmowałem także niedoświadczonych graczy, by w trakcie sesji mogli opanować grę jak i gracyz, których styl pisania był mi nieobcy i mogłem mu zaufać. Dziękuję za zainteresowanie wszystkim, którzy się zgłosili.

Wybrane osoby proszę o przesłanie mi wyglądu postaci oraz o kontakt, w sprawie ustalenia ekwipunku postaci

Pozdrawiam
Blacker
 
__________________
Make a man a fire, you keep him warm for a day. Set a man on fire, you keep him warm for the rest of his life.
—Terry Pratchett
Blacker jest offline