Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2017, 19:32   #367
Hazard
 
Hazard's Avatar
 
Reputacja: 1 Hazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputację
Kilka spraw.
@Mat, Gerappa wrzucajcie to co macie na docach. To wasze ostatnie zadanie w tej sesji.
@Nortrom ostatnia scena w Li należy do ciebie. Jutro walnę na docu początek pościgu. Przerobimy to w ciągu kilku dni (mam nadzieję), a potem walnę posta zakańczającego sesję.

A teraz smutne obwieszczenie:
Wraz z końcem Liber znikam z Li na czas nieokreślony - miesiąc, dwa miesiące, pół roku, rok, kilka lat, ciężko powiedzieć. Bardzo dużo rzeczy dzieje się teraz w moim życiu i obawiam się, że by wszystko to ogarnąć, muszę zrezygnować z pisania tu. W dodatku nie wyobrażam sobie gry na Li, kiedy co chwilę musiał ogłaszać swoją nieobecność. To psułoby zabawę mi oraz wszystkim dookoła.
Tak więc drugiej części Liber nie będzie (może kiedyś, jak wrócę), ale skończymy tą. Każdy będzie miał wpis do ukończonych sesji, oraz notatkę ode mnie.
 
Hazard jest offline