Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2017, 14:26   #112
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał TomaszJ Zobacz post
Chyba PBF...
To zadziała? Nie za dużo nas będzie?
Poza tym będziemy w Hexie, można tam wyczaić jakąś towarzyską planszóweczkę na większą liczbę graczy.
Myślę, że nie każdy będzie zainteresowany sesją RPG, więc może ilość chętnych będzie do ogarnięcia. Z doświadczenia wiem, że najlepiej do takich jednostrzałowych sesji pasują proste systemy, gdzie gracz otrzymuje gotową KP (łatwą do ogarnięcia) lub tworzy takową w 5 minut i jedyne co musi wiedzieć, to którą kością rzucić, żeby spuścić komuś łomot. Nie wiem czy do tego nadaje się WoD i wcale nie muszę grać (dla mnie zbyt obyczajowe klimaty panują na większości sesji ŚM, a przecież podstawka to świetny materiał na jakąś sesję grozy) - potrafię zadowolić się planszówkami.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 23-02-2017 o 14:30.
Warlock jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem