Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2017, 16:51   #140
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Bill, aby zaradzić nudzie zaczął rozmawiać z motorem

~.... No i zamiast trafić do Valhalli jak należy się wojownikowi poległemu w boju okazało się, że po śmierci jest, jakich ciemny biurokratyczny świat gorszy od wojskowych kwatermistrzów. Jakby tego było mało po jakimś czasie przyszły po mnie Żydy i zaciągnęły do takiego strasznego miejsca gdzie ciągle cierpiałem, umierałem się żeby odradzać znów i tak w kółko dopóty Pani nie uwolniła mnie z tamtego koszmaru umieszczając na służbę u ciebie Wojowniku. ~ - Żalił się motor.

~Trochę racji mieliście tylko, że to nie żadne rady żydowskich mędrców ani kluby Bilderberga są winne tylko podstępy Żmija takiego potężnego złego ducha, co chcę zniszczyć świat ~ - Wyjaśnił młody wilkołak ciesząc się, że nie jest skazany na głupie życie po śmierci, jakie czeka małpy.

~Żydy na pewno są bardziej podatne na wpływy tego ducha~ - Upierał się nazista zaklęty w maszynie a Pomiotowi nie chciało się go dalej przekonywać.

~Może wyszli tyłem? Widzicie tych nowych? Ciekawe czy też ich obserwują? Może jakaś konkurencja? Myślicie, że warto do kogoś zadzwonić i się zapytać, co robić? ~ - Spytał z nadzieją, bo koszmarnie mu się nudziło.

~Jak będziesz się zachowywać ciągle jak szczeniak to szczeniakiem pozostaniesz na zawsze w oczach wszystkich! Dostałeś zadanie i wykonaj je cierpliwie! ~ - Skarcił go Wuj Arnul.

~Wsłuchaj się w wewnętrznego wilka! Jesteś drapieżnikiem na polowaniu obserwuj swą wyznaczoną ofiarę oraz tych, którzy mogą okazać się konkurencją w polowaniu~ - Poradził mu Wuj Ragnar.

Tańczący z Trupami westchnął, ale skorzystał z mądrych rad i ze zdwojoną czujnością powrócił do obserwacji Instytutu rozszerzając listę celów o innych potencjalnych obserwatorów.

Modlił się do Gaj, aby ta nudna robota szybko się skończyła i przyniosła jakieś ciekawe rezultaty, którymi będzie mógł się podzielić z resztą Rozjemców.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 23-02-2017 o 17:31.
Brilchan jest offline