Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2017, 22:10   #174
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Cedryk Zobacz post
hen_cerbin jest jakaś szansa, że zaczniemy jutro albo w sobotę?
Kusisz, ale w pierwszym poście podałem termin zgłaszania kart, a umów dotrzymuję. Także zaczniemy 27.02.2017r.

Natomiast skoro jest taka chęć gry już teraz zaraz, to coś takiego umożliwię w pewnym sensie.

Każdy kto w pierwszym poście ma status karty: zaakceptowana może zacząć grać.

https://docs.google.com/document/d/1...it?usp=sharing

Właściwa sesja rozpocznie się dzień później (14-go Vorgeheima), i będzie toczyć się na forum. Uczestnictwo w gdocowym prologu nie jest obowiązkowe. A zakupy i zmiany w KP można robić do 26.02. tak jak się umawialiśmy.

edit: Kinkubus zadała mi pytanie, które pewnie i Wam przez głowę przeszło/przejdzie: Co jest w docu do napisania?
Odpowiedź: na przykład to co wrzucaliśmy tutaj - kto z kim chce być w drużynie (albo z kim nie chce), kto zostanie sierżantem, wymienić się plotkami, nastraszyć, zapytać, co tylko chcecie... porównać ekwipunek i dokonać uzupełniających zakupów w kartach zanim MG się połapie... takie luźne pogaduchy - jak pisałem. Sesja się jeszcze nie zaczęła.


Edycja 2: gdoc tylko teraz, w sesji będzie tylko do rozmów, interakcji między graczami, nigdy nie będzie obowiązkowy.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 24-02-2017 o 10:06.
hen_cerbin jest offline