Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2017, 22:32   #230
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- No a konkretnie? Co nazywasz tym ignorowaniem Twoich deklaracji z mojej strony? Bo mi się wydawało, że rozpisałem się co i jak w doc na ten temat.
1. W przedostatniej turze moja postać rzuciła granatem. Nie deklarowałem tego. Ba, nawet nie mogła tego zrobić.
2. W ostatniej turze moja postać dwa razy atakowała wręcz, czego także nie deklarowałem. Zadeklarowałem inne czynności. Rozumiem, że mogłeś uważać, że będą nieskuteczne (dotknij kogoś kto akurat dostaje taserem albo jest defibrylowany i wtedy jeszcze raz pogadamy o nieskuteczności tasera) ale to niczego nie zmienia. Jak byś się poczuł jako gracz gdybyś zadeklarował: "Mówię "cześć" do nieznajomego", a MG by napisał: "On nie zna Twojego języka, to nie zadziała, strzeliłeś do niego zamiast tego." i później dodał "No ale nie deklarowałeś, że nie strzelasz."

Uważam, że MG nie powinien "grać" postacią aktywnego gracza. A skoro "wiesz lepiej" co moja postać robi i prowadzisz ją na autopilocie dwie tury to po co jeszcze ja mam pisać?
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline