Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2017, 19:36   #107
Nightcrawler
 
Nightcrawler's Avatar
 
Reputacja: 1 Nightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemu
Było coś w całej sytuacji porażająco przerażającego. Coś nieznanego dawnemu sercu smoka ale zupełnie prostego, zwierzęcego wręcz dla serca człowieka.
A Gabriel był teraz jeno pyłem w obliczy wszechświata, garstką mięśni i kości. Był tak ludzki na ile przeklął go Bahamut.
Był niczym i pierwszy raz poczuł strach - paniczny, zwierzęcy strach.
I uciekł.

Gdy wreszcie zatrzymał się i przestał dygotać, padł na kolana i schował twarz w dłoniach. Zapłakał rzewnie nad marnością losu ludzkiego i wyszeptał jedno tylko pytanie
-Dlaczego?
Trwał chwile w ciszy, lecz gdy nie otrzymał odpowiedzi, wstał z klęczek i z wyrazem zaciętego gniewu ruszył w drogę powrotną. Reszta ruszyła za nim.

Sanguinor zatrzymał się na chwile zmrożony widokiem skamieniałego chłopaka.
Patrzył niemo na jego rysy łagodne i uśpione w głazie.
-Zanim spróbujecie walczyć. Dajcie mi spróbować. Bez moich zdolności, bez broni. Jestem słaby...- podszedł do Colina i delikatnie wyciągnął z jego dłoni lusterko
- Ale duch we mnie płonie. Chroń mnie Panie-
Wysunął przed siebie lustro i spoglądając pod nogi ruszył w stronę dziewczyny.
- Tafla wody kłamliwym obrazem mami. Spójrz poczwaro w to czyste lustro i ujrzyj swój szkaradny pysk. Obyś była zgubą sama sobie.
 
__________________
Sanguinius, clad me in rightful mind,
strengthen me against the desires of flesh.
By the Blood am I made... By the Blood am I armoured...
By the Blood... I will endure.
Nightcrawler jest offline