Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2017, 22:14   #33
eSzopiklon
 
eSzopiklon's Avatar
 
Reputacja: 1 eSzopiklon ma wyłączoną reputację
Czegoś tu nie rozumiem, powiedzcie mi czy Was boli dodawanie komentarzy, boicie się pisać czy o co chodzi. Mamy już nowego Lannistera, czekałem na ewentualne cofnięcie ruchów, rozstrzygnięcie bitwy w riverrun, podanie obrońcy, atakującego. Od piątku sprawdzałem forum kilka razy, za każdym razem „brak nowych postów” w wątku i komentarzach to wychodzę. A tu się okazuje że nie wiem od kiedy, ale bitwa już rozstrzygnięta, dowódcy odznaczeni i czekamy na mnie! Gdybym wiedział to wcześniej to mogłem już dawno podać obrońcę, dowiedziałem się tylko przy okazji dzięki wiadomości PW. Dlatego proszę, piszcie więcej na forum a nie tylko PW do GM. Po co mu zaśmiecać skrzynkę, do GM wysyłamy tylko atakującego dowódcę, rozkazy i żetony na licytację. Resztę można podawać publicznie (np. obrońca, swoje ruchy). Dzięki temu rozgrywka może toczyć się właściwie sama, GM nie musi cały czas siedzieć online i nas „pilnować”.
I proponuję jednak nie edytować swoich postów, bo szczerze mówiąc nie chce się za każdym razem szukać ostatniego postu i sprawdzać czy coś nowego się pojawiło, można po prostu napisać nowy post, to piszącego kosztuje tyle samo, a reszcie jest łatwiej. Dzięki temu gra będzie szła szybciej. W ogóle to moim zdaniem edytowanie swoich postów powinno być wręcz zabronione. Bo powiedzmy że zapomnę zostawić żeton, a potem nagle mi ktoś przypomni i sobie edytuję post że jednak zostawiam, tak to nie działa.
I jeszcze 2 uwagi: jak kogoś atakujecie i wysłaliście dowódcę na PW to napiszcie „dowódca wysłany”, dzięki temu wiadomo czy można już podać obrońcę. Szczególnie jak dojdzie wsparcie od innych graczy, wtedy najpierw atakujący pisze że atakuje i iloma jednostkami i prosi o wsparcie, potem jak wsparcie zostanie określone to wysyła atakującego dowódcę.
I jak skończy się czyjaś kolej, to niech napisze czyja jest teraz następna, (np. ja napiszę kolej Martela), dzięki temu nie trzeba za każdym razem sprawdzać czy jest już moja kolej.
 
eSzopiklon jest offline