Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2017, 01:02   #35
Ril
 
Ril's Avatar
 
Reputacja: 1 Ril ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał eSzopiklon Zobacz post
Dlatego proszę, piszcie więcej na forum a nie tylko PW do GM. Po co mu zaśmiecać skrzynkę, do GM wysyłamy tylko atakującego dowódcę, rozkazy i żetony na licytację. Resztę można podawać publicznie (np. obrońca, swoje ruchy). Dzięki temu rozgrywka może toczyć się właściwie sama, GM nie musi cały czas siedzieć online i nas „pilnować”.
Mniej więcej tak to działa, jak opisujesz, może z wyjątkiem podawania karty rodu obrońcy. Nie dostaję w każdym razie nawału PW.

Tak na marginesie, mówiłem, że chcę ograniczyć w temacie liczbę swoich postów, a nie Waszych. Zakładam, że skoro np. w komentarzach wpisy się nie pojawiają, to nie dlatego, że się boicie, czy coś w tym stylu, tylko po prostu nie ma po co pisać, bo i o czym? Zasady są znane i każdy widzi, jaka jest kolejność.

Cytat:
Napisał eSzopiklon Zobacz post
I proponuję jednak nie edytować swoich postów, bo szczerze mówiąc nie chce się za każdym razem szukać ostatniego postu i sprawdzać czy coś nowego się pojawiło, można po prostu napisać nowy post, to piszącego kosztuje tyle samo, a reszcie jest łatwiej. Dzięki temu gra będzie szła szybciej.
Szkoda, jeśli z tego powodu wcześniej nie podałeś karty rodu, no ale trudno.

Tak przypuszczałem, że odnalezienie mojego ostatniego wpisu w tym 3-stronowym wątku (w tym gąszczu!) będzie nieraz szukaniem igły w stogu siana. Sądziłem jednak, że nie wstawianie przeze mnie nowych postów uczyni temat bardziej przejrzystym i, cóż, nadal tak uważam.

Co więcej mogę zrobić? Zachęcam do wzmożenia wysiłków. Zakładam, że z biegiem czasu takie przypadki będą coraz rzadsze, a przy 10-tej rundzie całkiem ustaną. W chwilach zwątpienia pomyślcie sobie, że GoT została stworzona do gry w realu, a nie na forum. Ten eksperyment wystawia na próbę naszą odwagę, spryt i siłę woli.
 

Ostatnio edytowane przez Ril : 27-02-2017 o 11:00.
Ril jest offline