Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2017, 01:15   #581
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Myślę, że możemy to zaaplikować. W gruncie rzeczy myślę, że ograniczy się do levelowania budynków. Jeśli chodzi o pierścienie murów, możemy również przyjąć po prostu, że kolejny poziom to kolejny pierścień.

O ile pewien jestem rozbudowy poziomu budynku i uzależnienia bonusu od ilości mieszkańców, to już zastanawiam się, czy ws. murów nie popadamy znów w formalizm. Rozpatrzę tę sprawę. Póki co - od tej tury - proszę, abyśmy powrócili do jednego budynku/miasto. Co do precedensu Earendila, to chętnie posłucham możliwych rozwiązań, choć wydaje mi się, że boost, jaki otrzymał, wcale nie jest jakiś olbrzymi. Ale posłucham Waszych opinii.
 
MrKroffin jest offline