Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2017, 05:51   #45
czajos
 
czajos's Avatar
 
Reputacja: 1 czajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwu
George szarpnął razem z Franzem za kabel, a huk jaki temu towarzyszył ogłuszył go na dobrą chwilę. Całość jednak się udała widmowy pociąg zniknął i wizja skończenia jako mokra plama na torach oddaliła się. Dopiero po kilku chwilach spostrzegł, że w pokoju brakuje dwójki jego przyjaciół.
- Nie - wyszeptał i podniósł się z kolan - Nie -
Myśli Georga pędziły w wściekłym tempie i doszły do jedynego sensownego rozwiązania, dwójka została tam przy torach. Już chciał krzyczeć za służbą gdy drzwi się otworzyły, a do sali wszedł jeden z jego pokojowych.
- Wołaj Paula i jeszcze dwóch innych pokojowych ale to biegiem. - rozkazał Carter zimno, a pokojowy już bez dalszych pytań wycofał się z pomieszczenia zostawiając w nim jednak lampę. Wtedy dostrzegł też, że Rita leży chyba nieprzytomna bo nie podniosła się z podłogi na szczęście Franz już przy niej był.
- Panno Catlin - krzyknął George, a do pokoju chwilę później weszła młoda służka i z przerażeniem w oczach przyjrzała się pokojowi.
- Panie Litościwy - powiedziała pokojówka unosząc dłoń do ust, Carter jednak nie miał czasu by ją uslokakać, Eleonora potrzebowała pomocy.
- Zajmijcie się moją kuzynką - rozkazał.



W trakcie gdy Carter czekał na powrót służby Rita na szczęście poszła do siebie, a zobaczywszy ją wciąż we krwi George posłał służce która się nią zajmowała mordercze spojrzenie które to wygnało ją z pomieszczenia gdy tylko uświadomiła sobie swój błąd z prędkością błyskawicy.

- U ciebie czy u mnie w fabryce Franz ? - zapytał reportera - U ciebie możemy być za 10 min, a w fabryce dopiero za półtorej godziny. Nie wiem czy to ma znaczenie. -

Służba gdy wypowiadał te słowa gnała już korytarzami willi, sam model zaraz będzie gotowy do transportu, pod dyskusje pozostał jednak wciąż temat gdzie go zabrać.
 
__________________
Nowa sesja dark sci-fi w planach zapraszam do sondy

Ostatnio edytowane przez czajos : 27-02-2017 o 05:54.
czajos jest offline