Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2017, 09:25   #376
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Wybaczcie że długo się nie odzywałem jakoś się nie mogłem wczuć w Złomokletę. Widzę że sporo tekstu natłukliście dałem kawalątek tekstu na samym dole, myślałem żeby dać ten sam fragment przed Avittoowym potem, ale nie chciałem już mieszać w układzie tekstu

Postaram się szybko zorientować co się działo i wymyślić jakiś bardziej konstruktywny wpis

Reuplod Dzięki za parę słów Stalowy dałem nieco dłuszy raport o tym co Złomokleta znalazł w internecie a żeby posunąć akcje do przodu na końcu wypowiedzi dałem propozycje Złomoklety żeby pójść z materiałami na bazar do krawcowej którą Nowak zna i która za odpowiednią opłatą zrobi nam garniaki na już będzie można też obkupić się w dodatki

Edycja Może warto zacząć już powoli wrzucać nieco treści z docka ? Niedługo spróbuje trochę tam jeszcze dopisać :P
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 10-03-2017 o 17:08.
Brilchan jest offline