Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2017, 17:36   #39
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Dnc Zobacz post
Mam ciekawą propozycje jak podzielić drużyny. Może już była.
Niech MG wybierze dwóch sierżantow a oni między sobą niech wybierają jak na wf-ie pierwszy bierze jednego drugi dwóch a potem na zmianę po jednym.
Taki pomysł także przeszedł mi przez głowę.

Cytat:
Napisał Cedryk Zobacz post
Dnc to jest niemożliwe, nie ma postaci sierżantów wśród postaci graczy.
Jeszcze. Ale będą.

Cytat:
Można by to rozwiązać dając funkcje dziesiętników lub kaprali posiadającym postacie z pełną profesją żołnierską, lecz nie wiadomo czy to nie rozbijało by planów MG
Na czterech żołnierzy będzie akurat (p.o. sierżanta + p.o. kaprala razy dwie drużyny) ale wciąż zastanawiam się czy przydzielić Wam role na siłę, czy pozwolić, żebyście sami to między sobą ustalili. Plany MG są elastyczne. Już musi zmieniać, bo sami się wzięliście za trening ochotników

Pytanie do wszystkich: komuś szczególnie zależy na profesji / roli sierżanta? Albo ktoś bardzo nie chce być? Pytam także "nieżołnierzy".


@Cedryk, Hakon, Anvan (I inni)

Widzę, że nawet gdyby MG zniknął na tydzień, sami poprowadzilibyście trening ochotników (i sesję) dalej

Jako MG zawsze popierałem światotworzenie (w rozsądnych granicach) również przez graczy. Taka aktywność zwykle jest na plus.
Dodam tylko, że zbyt poważne ingerencje mogą skończyć się konsekwencjami.

P.S. gracz piszący o wyciąganiu procy, kiedy MG napisał, że broń wcześniej została skonfiskowana ryzykuje, że MG uzna, że OK, jakoś ją ukrył, ale teraz jakiś sierżant może ją dostrzec i połamać w złości.
Tym razem tylko ostrzegam.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline