Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2017, 02:01   #243
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Wszscy

- Progres jest w doc. Oprócz tego pouzupełniałem Wam exel w ściądze. Dodałem broń bo i tak widać kto ma co na sobie. Jest na samym dole exel. Tam gdzie są znaki zapytania to ktoś ma wolne sloty na sprzęt, tam gdzie jest pogrubiobionym drukiem jest już przeciążenie i spowolnienie.

- Tu podaję linka dla wygody: https://docs.google.com/spreadsheets...Ljc/edit#gid=0

- Na ściądze jest uwzględniona ilość sprzętu a nie ile jakiś element zajmuje slotów. Czyli w tej uproszczonej liście i szturmówka za 3 sloty i ckm za 6 slotów zajmije 1 miejsce.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline