Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2017, 17:16   #214
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Dobra kochani, mieliśmy grać drużynowo nie mam nic przeciw sprzeczkom pomiędzy postaciami dobrze odgrywacie ich charaktery ale to przestaje być fajne. Wrzuciłem jedno proponowane rozwiązanie pojedynku. Nie musicie przyjmować wyzwania ale chciałbym żeby ta sprawa skończyła się w kilku najbliższych postach.

Zastanawiałem się czy nie zastosować jakiegoś metagrowego rozwiązania że duchy się na was wnerwiają i każą się wam pogodzić dla dobra ich domu i przestrzegania przysięgi jeżeli pojedynek wam nie pasuję mogę wprowadzić takie rozwiązanie.

Wolałbym was do niczego nie przymuszać ale proszę was bardzo o wyciszenie emocji, odróżnienie postaci od gracza i znalezienie jakiegoś rozwiązania tego konfliktu żeby wam się miło grało a mi dobrze prowadziło ok ?

Zdarzało mi się jako graczowi metagrowo naginać historie postaci żeby znaleźć fabularne uzasadnienie dla współpracy mojej postaci z resztą członków drużyny choć powinna ich pozabijać. Mam nadzieje że jesteśmy to wszyscy jesteśmy na tyle dojrzałymi emocjonalnie ludźmi żeby rozwiązać ten mały spór.
 
Brilchan jest offline