Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2017, 00:19   #3798
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
Nowa ściągawka. Dajcie proszę znać, czy wszystkie cyferki grają, czy komuś nie zgubiłem Inspiracji. Na dole wyliczenie grappling DCs i progów odpowiednich conditions przy pochwyceniu.
Amira i Rashad wyglądają okay, rzuciłem też okiem na Minevrę, bo jej umiejętności naprawdę robią wrażenie - powinna mieć chyba +5 do Intimidation i Performance, bo dostaje połowę biegłości do wszystkich umiejętności jakie istnieją - ale jak może bard nie mieć biegłości w performance? Ona ma też chyba Expertise w Stealth, więc bonus powinien być +9.

Inspiracja to krzyżyk czy pusta kratka jak ktoś ma?

E- tego grapplingu jeszcze do końca nie rozkminiłem, ale modyfikator zręczności Rashada jest wskazany jako 4, a ma 5.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Melkor : 02-03-2017 o 00:30.
Lord Melkor jest offline