Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2017, 13:57   #25
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Polarniak Zobacz post
Cóż, jestem najwyraźniej nierozumnym człowiekiem, bo dalej nie rozumiem dlaczego można oddolnie odwołać dowódcę mianowanego przez radnego, który zlecił tę misję. Alę dzięki za próbę wytłumaczenia.
Tu wcale nie chodzi o żadne odwoływanie dowódcy. Ile razy jest tak, że choć wyznaczony jest dowódca, to nie on ma predyspozycji do zarządzania ludźmi i faktycznie dowodzi ktoś inny? To nie wojsko, tu nie ma ścisłej hierarchii. Jesteś związani nieoficjalnym ustaleniem, oczywiście, dowódca przewodzi z ramienia radnego i składa mu raporty. Stricte odwołanie nie wchodzi w grę, bo pewnie Sparatus by na to zareagował. Ale w toku akcji różnie być może. Chyba dokładniej nie mogę tego wytłumaczyć. Postać dowodząca nie może oczekiwać ślepego posłuszeństwa, to tyle.

Naprawdę tak zraziła cię ta trzeciorzędna kwestia ? Azrael, to istotnie nie było konieczne.

Cytat:
A co z tym hakowaniem terminali, komputerów czy innych drzwi?
Zwyczajny test k20, jak przy nasłuchiwaniu czy czymkolwiek innym. Konkretne umiejki będą zwiększać szansę. Zwyczajnie, jak w D&D.

Cytat:
A ja już zacząłem tworzyć pierwszy zarys Asari strażniczki.
Przy takim stężeniu niebieskości w drużynie nasz volus może dostać apopleksji ze szczęścia .

Cytat:
Zobaczę czy dam radę na czas przeczytać o świecie
Przypominam subtelnie o opcji trzech dodatkowych dni .
 
MrKroffin jest offline