Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2017, 15:53   #7
Pan Elf
 
Pan Elf's Avatar
 
Reputacja: 1 Pan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputację
Hej. Fajnie, że uda mi się tutaj zagrać, bo pomysł na sesję bardzo mi się spodobał i zapowiada się całkiem zacnie. Dzięki, MG, za zaufanie, a reszcie życzę powodzenia i miłej współgry.

Gwendoline Marrows kompletnie nie zna nikogo z was. Przyjechała na prośbę Roberta (jeśli ktoś z nim jest super bliskim przyjacielem, takim od zwierzeń, to mogę się czymś podzielić na PW).
Wy jednak prawdopodobnie znacie ją. To osoba publiczna. Jeśli więc wasze postacie mają telewizory, kablówkę i lubią kontrowersyjne dokumenty kryminalne - to na pewno oglądają program "Shooting Truth".
Jest to program dokumentalny, w którym Gwen wkracza z kamerą w sam środek różnych konfliktów zbrojnych, ujawniając całą prawdę, którą media publiczne starają się zatuszować. Sam w sobie nie byłby niczym ciekawym, gdyby nie to, że często odcinki nagrywane są z ukrycia, a Gwendoline nierzadko ryzykuje w nich własnym życiem. Przykładowo: odcinek specjalny poświęcony peruwiańskim konfliktom zbrojnym został specjalnie podzielony na dwie części, gdzie pierwsza kończyła się faktycznym porwaniem Gwen przez peruwiańskich terrorystów (zrobienie z tego dwóch odcinków to zabieg celowy, by zwiększyć oglądalność), w drugim nie tylko udaje jej się uciec, ale także zdekonspirować grupę terrorystów (odcinki szokowały brutalnością).
Program ten też wyróżnia to, że nie jest reżyserowany w ogóle. Gwen rzadko też zabiera ze sobą ekipę filmową - zazwyczaj sama "strzela" kamerą lub towarzyszy jej jeden kamerzysta.
Ogólnie cechuje się realizmem i trzyma widza w napięciu. Wielu zastanawia się jakim cudem Gwen jeszcze żyje. W wywiadach odpowiada, że ma po prostu szczęście i ma ogromną nadzieję, że nieprędko wyczerpie jego pokłady.
W wielu wywiadach pada też pytanie, dlaczego tak ryzykuje własnym życiem. Odpowiada wtedy, że jest wielką przeciwniczką przemocy, a prawda o tym, co się dzieje na świecie i kto tak naprawdę stoi za wszelkimi konfliktami zbrojnymi, należy się każdemu.
 
Pan Elf jest offline