Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2017, 17:05   #224
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Highlander Zobacz post
O, o. Wy to macie dopiero fajnie. Szkoda właśnie, że postaci biorące udział w pojedynku nie mogą się zakładać, bo z chęcią bym o jakąś tresowaną sówkę wniósł podanie.
Możesz po sprawie uderzyć do Wróblicy akurat sowę to musiałaby złapać i wytresować ale jak jej pokaże ducha Pusi i zwiążę ducha kotki z jakąś broszką albo czymś to wampirzyca weźmie się za tresurę tylko to też tak z miesiąc jej zajmie od ręki nie da rady bo sowy nie ma na podorędziu.

Cytat:
Napisał sunellica Zobacz post
nie prawda, zakładowicze już postawili, jak magowie się nie pobiją to oni ich pobiją
Zawsze można zrobić machnium za krew


Cytat:
Napisał Highlander Zobacz post
Mam lepszy pomysł - jak Igor nie będzie chciał się bić, to wszyscy pobijmy jego.
A ja mam jeszcze lepszy: Może Igor rzuci na socjale i przekona wszystkich żeby zlinczowali Róże za złą fryzurę ?:P

Żarty, żartami ale fajnie by było jakbyście rozwiązali ten konflikt między postaciami obojętne czy poprzez pojedynek czy przez obejście fabularne. Jak nie dacie rady nic wymyślić to mogę zrobić tak że Duchy się wnerwiają i was przymuszają ale to IMHO słabe rozwiązanie.

Dogryzanie sobie i różnice poglądów to jedno ale wolałbym uniknąć konfliktów na ostro pomiędzy BG bo psują trochę atmosferę a czasami potrafią przenieść się na relacje graczy i rozwalić całą sesje. Byłem parę razy światkiem czegoś takiego wolałbym uniknąć tego na własnej sesji.
 
Brilchan jest offline