Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2017, 11:58   #30
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Jakbyś tak szybko nie zdezerterował, to byś wiedział :P

A serio: was ten termin nie obchodzi, teoretycznie możecie siedzieć w pustym domu ile chcecie :P Joshua wyjeżdża w przeciągu tygodnia i wyraźnie mu się spieszy, by zrobić to jak najszybciej.

W związku z tym, że to tylko prolog, to nie ma co rozciągać tej akcji w nieskończoność - dokończcie dialog ze sobą i dajcie mi krótkie deklaracje w komentarzach, a ja zrobię "cięcie" fabularne i opiszę w swoim poście, co działo się do czasu wyjazdu ojca (i chwilę po nim). Myślę, że nie ma co rozciągać spraw w Detroit w nieskończoność - ojciec jest zdeterminowany i cokolwiek byście nie robili, to tylko opóźnicie (być może) swoją przeprowadzkę, ale nie odwiedziecie go od pomysłu...

Tak więc: dokończcie rozmowę ze sobą + napiszcie jakie macie plany na najbliższy tydzień (tu, albo w postach sesyjnych). W moim poście będzie ich rozwiązanie i przeskok czasowy.

Mam nadzieję, że wszystko jasne?

EDT: Chyba że bardzo, bardzo pragniecie jeszcze jakieś interkacji z Joshua, to mogę jeszcze jakąś awanturę wymyślić, choć to będzie tylko dla fluffu fabularnego, bo nic nie zmieni w przebiegu spraw :P
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline