Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2017, 20:08   #649
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Molkar: Już nie odpisywałem bo jak to zauważyłem to właśnie zacząłem to ogarniać a nie chciałem dawać posta pod postem.

Snake: Inf właśnie wrzucił posta. Jako że oprócz Marwalda jest tam jeszcze Waightstill, to teraz masz czas na ewentualne wtrącenie się. Czy pozwolisz na to żeby ich zamknęli, czy idziesz wraz z Marwaldem na przeszukiwanie itp. I nie zwalaj całej odpowiedzialności na Marwalda, Twoja postać też tam jest Jak dasz odpis ( plus ew. jeszcze inf) to kolejnym bedzie gdock z przeszukiwaniem, dla waszej dwójki bądz tylko dla Marwalda.

Snake, Inf: Zapewne wszystko zależy od tego co Marwald i Waightstill znajdą w chacie kapłana. Ale ogólnie co chcecie robić dalej? Jakie plany?
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline