Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2017, 21:33   #99
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Nowa kolejka

Tylko Mag i MTM wpisali telefony do ekwipunku, ale uznałem, że będzie więcej sensu, jeżeli każdy dostanie sztukę, a więc reszta dostaje ode mnie (czy może raczej od Imogen i Sharifa) po urządzeniu w gratisie.
MTM - na serio wskaż, którą kartę wybrał Sharif, jeżeli w ogóle jakąś wybrał. Dobrze byłoby też, gdyby ta mini retrospekcja znalazła się w jakimś jego przemyśleniu w tej kolejce, w jakimś w miarę pasującym miejscu.

Jesteście w Espoo Camping Oittaa.
Chciałbym, aby Wasze postacie spędziły tu miłe chwile, spokojne momenty, dobrze się bawiły... bo może to być pierwsza i ostatnia taka okazja
Co więcej, pod koniec pobytu Wasze postacie rozdzielą się. Pójdą innymi ścieżkami i być może wir akcji tak je porwie, że nie będą mieć okazji do interakcji z członkami drużyny, którzy eksplorują inne wątki. Dlatego dobrze byłoby wykorzystać tę kolejkę do wzajemnych dialogów, poznania się, nawiązania jakichś relacji. Szczególnie dlatego, że drugiej takiej dobrej okazji już na pewno nie będzie.

Zaczniemy na doku od sceny przydziału łóżek. Będzie to wspólny dialog między Wami wszystkimi.
Co będzie działo się dalej - to już Wasza decyzja. Camping jest w pełni interaktywny i można go zwiedzić. Teraz BG są zmęczeni - na pewno psychicznie - ale niekoniecznie wszyscy pod względem fizycznym. Może nie mogą zasnąć, może mają ochotę na chwilę rozrywki. Albo też nie i pójdą wprost do łóżka (logiczna rzecz). Zahaczyłem kilka potencjalnych eventów na wieczór, które w zależności od Waszych nastrojów można zignorować, lub też nie. Jednak jeżeli po pobudce chcecie rozdzielić misje i od razu wrócić do Helsinek, by dzielnie porwać się w wir obowiązków, to też dobrze. Już Wasza decyzja, na co mają ochotę Wasze postacie i jak nagląca jest dla nich sprawa wybuchu hotelu.

Kolejkę prawdopodobnie zakończymy w momencie wyjazdu z campingu.
Dobrej zabawy!
 
Ombrose jest offline