Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-06-2007, 10:39   #56
Khalida
 
Reputacja: 474 Khalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnie
Usiadła na podłodze opierajać sie niepewnie o ściankę budyneczku. Spojrzała po swoich towarzyszach, po czym westchnęła ciężko.
Usiadła po turecku i zaczęła przeglądać rzeczy z plecaka - wytrzepywać z nim piach i tym podobne. Potem zapakowała wszystko z powrotem i zawiązała plecak, po czym położyła go sobie na nogach i 'przytuliła' do siebie.
-Jak to dobrze że nasze ścieżki sie przecięły... Pan czuwał nad nami, zsyłając nam siebie nazwajem. Bo gdyby Jose nie znalazł mnie nieprzytomnej i nie spotkał ciebie - zwróciła sie do Terry'ego, który w sumie nadal nie podał swojego imienia-była bym teraz martwa. A gdybym nie trafiła na wasze drogi, pewnie do końca życia żylibyście w ciemności bez Boga... A tak jest jeszcze nadzieja dla waszych dusz! Podziękujmy Panu za jego opiekę, za nasze spotkanie!- przełożyła plecak na ziemię, uklękła i złożyła dłonie do modlitwy. Pochyliła głowę i zaczęła modlić się żarliwie z lekkim uśmiechem na twarzy i łzami perlącymi sie pod zaciśniętymi powiekami.
 
__________________
Każdy powinien mieć motto.
Nawet jeśli jest dziwne:
"I'm greedy, not stupid..."
Widzicie?
Khalida jest offline