Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2017, 10:07   #24
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Podstawy mechaniki znam tylko przydałoby się jakieś wyjaśnienie o same wróżki wiem tyle że to dzieciaki (jak widać dorośli też myślałem że to rzadkość u wróżek) które w poprzednim życiu były z Pięknego Ludu i odrodziły się jako śmiertelnicy.

Obiła mi się o uszy opinia że to jest gra syndromu piotrusia pana czyli małe magiczne dzieci które nie chcą dorosnąć. Wiem że walczą z banalnością (banality ? Nie wiem jak to się tłumaczy) w każdym razie że czerpią moc z ludzkiej wiary w magię chyba ?

Z klanów, ras czy jak to się tam u nich zwie (kolejna rzecz której nie wiem) to kojarzę Ogry które były siłaczami i bullies, Kith czyli zwierzakowate, i Selie czyli te piękne i szlachetne. Idąc tym tropem pewnie są i Unselie czyli te złe oraz straszne :P

Ogólnie mam w głowie groch z kapustą i przydałoby się to uporządkować. Fajnie by było jakby postać dopiero odkryła swoje dziedzictwo i uczyła się razem ze mną. Postać mam już mniej więcej rozpisaną na kropki jako mortala ale jeżeli nie będzie pasować do sesji to rozpiszę jakąś inną

Na tego mortala bym po prostu nałożył szablon Fey/ Wróżka jak zwał tak zweł
 
Brilchan jest offline