Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2017, 19:06   #2407
Boguniemil
 
Boguniemil's Avatar
 
Reputacja: 1 Boguniemil ma wspaniałą przyszłośćBoguniemil ma wspaniałą przyszłośćBoguniemil ma wspaniałą przyszłośćBoguniemil ma wspaniałą przyszłośćBoguniemil ma wspaniałą przyszłośćBoguniemil ma wspaniałą przyszłośćBoguniemil ma wspaniałą przyszłośćBoguniemil ma wspaniałą przyszłośćBoguniemil ma wspaniałą przyszłośćBoguniemil ma wspaniałą przyszłośćBoguniemil ma wspaniałą przyszłość
Cześć! Jestem bogu i prowadzę sesje od kilku lat (mistrz gry z zamiłowania), głównie w nowym Świecie Mroku i w "trzewiczkach"

Ostatnio (i mam tu na myśli długie miesiące) nie ma czasu, ni okazji aby ze starą drużyną grać na żywo... więc PBFy wydały mi się sensowną alternatywą.

Postaram się dać próbkę swojego stylu publikując jakieś opowiadanie w dziale "Kufer Skarbów", a potem zdecydować, czy w ogóle kwalifikuję się jako MG kompetentny do prowadzenia sesji na forum

Pozdrawiam wszystkich i ogromnie się cieszę, że znalazłem to forum (serio, to nie jest tak oczywiste jak się wydaje )
 
__________________
"If someone doesn't value logic, what logical argument would you invoke to prove they should value logic?"
Boguniemil jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem