Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2017, 19:55   #268
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Moi kochanie przemyślałem sobie sprawę i doszedłem do wniosku że niepotrzebnie przestałem się trzymać deadlinów. Tym sposobem dostarczam sobie tylko stresu a wam niepotrzebnie robię nadzieje od teraz moje posty będą siedem dni od daty mojego ostatniego wpisu czyli w tym przypadku 11 marca.

Mam po prostu dużo innych zajęć, jestem chorowity i szybko się męczę, chciałbym być bardziej aktywny w sesji. Naobiecuje sobie i wam a potem wszyscy się czują zawiedzeni :P

Dlatego przestaje obiecywać jeżeli jakimś cudem uda mi się wcześniej odpisać do będziemy mieli miłą niespodziankę ale lepiej się tego nie spodziewać dzięki czemu unikniemy niemiłych niespodzianek.

Pozdrawiam
 
Brilchan jest offline