Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2017, 20:15   #374
TomaszJ
 
TomaszJ's Avatar
 
Reputacja: 1 TomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputację
- Rudi, a nie przyszło Ci do głowy o rozkazy spytać? Bo znasz mnie, ja wszystko lubię na papierze mieć, tak więc się składa że kapitański rozkaz mam, Co z samym kapitanem się stalo nie wiem, ale zakładam że podpis i pieczęć rozpoznasz. A że ze zbójami przed wyjazdem do czynienia mieliśmy, to ich wińcie. Nas wysłano z listem gończym za infamitą. Więc o dezercji mowy nie ma. A gdybyśmy chcieli się kapitana pozbyć, wystarczyło zbójom zostawić sprawę i się nie wtrącać, a przecie cała straż wie, że własnym ciałem go osłoniliśmy. Więc coś tu śmierdzi i to nie my. A masz ty rozkazy od burmistrza na piśmie?
Kieska wciąż trzymał dymiącą lufę Smoczycy, ale miecza nie dobywał. Może uda się dogadać?
 
__________________
Bez podpisu.
TomaszJ jest offline