Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-06-2007, 17:30   #6
Bigos
 


Poziom Ostrzeżenia: (0%)
Właściwie to dobre pytanie. Co szef w tobie widzi. A z drugiej strony co my w tobie widzimy. Domyślam się że gramy drużyną, więc pewnie znamy się lepiej i nie jest to nasza pierwsza akcja i na pewno nie pierwsza zapowiada się strzelanina. Więc w czym jesteś dobry?

Ja leczę i naprawiam uszkodzony sprzęt a przynajmniej pomagam delikwentowi dotrwać do czasu przybycia Trauma Teem. Solo sobie czasem postrzela, a ty? Jako fixer masz dostęp do wielu rzeczy ale w sumie to nie wiem do czego. Cybernetyka, informacje, broń, pojazdy, dragi bojowe? Fajnie wiedzieć na co można liczyć.

Właściwie to dobre pytanie. Co szef w tobie widzi. A z drugiej strony co my w tobie widzimy. Domyślam się że gramy drużyną, więc pewnie znamy się lepiej i nie jest to nasza pierwsza akcja i na pewno nie pierwsza zapowiada się strzelanina. Więc w czym jesteś dobry. Ja leczę i naprawiam uszkodzony sprzęt a przynajmniej pomagam delikwentowi dotrwać do czasu przybycia Trauma Teem. Solo sobie czasem postrzela, a ty? Jako fixer masz dostęp do wielu rzeczy ale w sumie to nie wiem do czego. Cybernetyka, informacje, broń, pojazdy, dragi bojowe? Fajnie wiedzieć na co można liczyć.

Nie chcę się czepiać na wstępie i nie chcę aby tak to wyglądało. Zwyczajnie chcę się dowiedzieć czego można się spodziewać po tej postaci.