Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2017, 16:08   #195
czajos
 
czajos's Avatar
 
Reputacja: 1 czajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwu
Niewiem, nie klei się i tyle. Może trochę akcji brak.... Niewiem.

Może dajmy sobie po prostu na luz z tym demonologiem. Ja mam takie wrażenie, że z racji tego, że zacz eliśmy go gonić tak "od środka" to jakoś trudno się wczuć, np. Jak go właściwie rozpoznano, że on jest tym demonologiem? Skąd on ucieka ? Kim on był ? Jak on wygląda ? Nic o typie nie wiem i goni się go tak jakby na zaliczenie w szkole, będzie 3- to też ok.

O i na początku nie wiedziałem teraz już wiem, brak nam osobistej motywacji, bo teraz jest iluzoryczne 500 K gdzieś tam i tyle. Myślę też, że dlatego sesja tak pasuje naszemu czarodziejowi, przecież taki cel to idealnie to na co miał nadzieję zaczynając.

I kolejna rzecz i tu chciał bym zaznaczyć byś nie brał tego do siebie xeper. Z racji tego, że nasz cel jest tak "obcy" to mam wrażenie, że gram przeciw MG, a nie przeciw jego tworowi.
 
__________________
Nowa sesja dark sci-fi w planach zapraszam do sondy

Ostatnio edytowane przez Fyrskar : 09-03-2017 o 20:16. Powód: literówka ;)
czajos jest offline