Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2017, 12:03   #269
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Tura 37
  • czas na posty: do 12.03.
  • czas w postach: bieżący dzień aż do wymarszu
Tura króciutka, wiem, ale to tylko na zakupy, wymiany ekwipunku, dokończenie odgrywania w miasteczku i ostatnie ustalenia przed wyprawą do podziemi. W poniedziałek rano wrzucam mój post z podróżą i zaczynamy ostatni rozdział przygody

Z rzeczy technicznych: za laboratorium Glasstaffa dostaniecie 2000 sztuk złota, tysiąc płatny z góry. Reszt dokładnie wycenią magowie kompanii w Yartarze, młody nie czuje się kompetentny. Tak że resztę kasy dostaniecie pewnie za miesiąc, chyba że pojedziecie z nimi. W drogę powrotną wyruszają za dzień-dwa, gdy odpoczną i zbiorą rzeczy na sprzedaż od Linene i innych.

Młody czarodziej Olaf ma na stanie (ceny czarów jak w podr. MG):
  • Różdżkę magicznych pocisków (39 ładunków)
  • -''- pajęczyny (20 ładunków)
  • -''- uśpienia (50 ładunków)
  • zwój Summon monster II
  • Pas Uzdrowiciela (750 sz: +2 do Heal, Stabilizacja umierającego 2x/dz.),
  • Świeca odpoczynku (720 sz: podwójna regeneracja w czasie snu, skrócony o połowę czas odnawiania zaklęć)
  • Amulet naturalnego pancerza +1 (2000sz)
  • oraz Identyfikację w głowie za 120 sz.
Na wyjście z Phandalin chcę mieć od was full informacji: uzupełnione o nowe itemki karty ORAZ moje tabelki w docu do walki; zapasy aktualne, szyk na szlaku, szyk w podziemiach, przygotowane zaklęcia w panelach sesji, co robicie z Gundrenem, etcetera, etcetera. Możecie do doca wpisać od razu statystyki walki, bo z kopalnią jak z zamkiem - będzie głównie bijatyka.

Jeśli ktoś nie wrzuci posta do końca niedzieli i nie zrobi zakupów to przepadło; podobnie jak loot w docu. Od poniedziałku ruszamy z kopyta z podróżą.
 
Sayane jest offline