WÄ…tek: Wieczni Wojownicy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-03-2017, 01:22   #3964
Dust Mephit
Hungmung
 
Dust Mephit's Avatar
 
Reputacja: 1 Dust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Ciekawe, czy to, że wrzuciłem mój odpis o Rashadzie faktycznie wpływa na decyzje drużyny.
Ja w sumie określiłem zdanie Anlafa jeszcze przed odpisem, a że druid jakoś cięty jest ostatnio na kuzynostwo to może i podkreśla tylko jego stanowisko. Mam jednak cichą nadzieję, że Rashad szybko wróci do drużyny. Postać sama w sobie irytująca, ale w interakcjach z resztą daje genialne efekty Trochę komizmu, trochę potyczek słownych, do tego aspiracje na lidera drużyny i ciągłe próby balansowania między pragmatyzmem a własnym poczuciem honoru

Teraz doszedłby wątek gościa, który zabił członka drużyny, żeby przeżyć (jakby nie patrzeć gdyby tego nie zrobił to zginęliby oboje). Pewnie ukrywałby to przed resztą. Do tego może doszłyby jakieś wyrzuty sumienia, czy nawet próba odkupienia winy... Rashad ma teraz naprawdę duże pole do popisu. Szkoda byłoby zmarnować taki potencjał. IMHO jak się go poprowadzi dalej w jakimś ciekawym kierunku to może śmiało pretendować do top 1 najlepiej odegranych postaci w kampanii.
 
Dust Mephit jest teraz online