Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2017, 18:57   #25
Kenshi
Konto usunięte
 
Kenshi's Avatar
 
Reputacja: 1 Kenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pan Elf Zobacz post
Obyczajowo też jest fajnie .
Dokładnie. Ja zawsze mam bardzo duży (chyba największy w sumie) fun z opisywania różnych rzeczy odnośnie mojego bohatera, nawet jeśli potencjalnie nic się nie dzieje. W horrorze, gdy atmosfera gęstnieje z czasem, uważam to za ogromny plus, bo potem może nie być już tego miejsca na przemyślenia i kreację, gdy dojdzie do podejmowania szybkich decyzji. Dlatego nie przejmuj się obyczajówką, Tabasa, to tylko dobrze dla wczucia się w postać .

Panie Elfie, wygląda na to, że chyba sobie pogadamy w drodze do Pine Springs, co Ty na to? Nie żeby Wes był mega rozmowny do obcych osób, ale przecież nie będą siedzieć w ciszy przez całą drogę . Poza tym, to może być nawet ciekawe... i wesołe. Wieśniak i paniusia z Wielkiego Świata .
 
Kenshi jest offline