Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2017, 14:43   #2419
Feniu
 
Reputacja: 1 Feniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputacjęFeniu ma wspaniałą reputację
Witam wszystkich.

Pragnę przywitać całą społeczność forum, na które trafiłem przypadkiem. Jestem Łukasz mam 32 lata od kilku dni zacząłem interesować się graniem online. Swoją przygodę z RPG rozpocząłem w liceum (kilkanaście lat temu) od pozycji Śródziemie (zafascynowany światem Tolkiena) później był Warhammer 1 edycja, Cyberpunk 2020. Grywałem przez 2-3 lata później z braku czasu i graczy przestałem i to na ponad 10 lat. Teraz jestem ojcem dwójki synów (trzeci ma mi się urodzić na dniach). W piwnicy odnalazłem podstawkę do Warhammera (a raczej jej pozostałości) i postanowiłem na nowo spróbować swoich sił w świecie walki dobra ze złem czy też zła ze złem. Mniejsza o to jednak chętnie rozpocząłbym przygodę z fajną drużyną.
 
Feniu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem