Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2017, 20:29   #87
Suchoklates
 
Reputacja: 1 Suchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skałSuchoklates jest jak klejnot wśród skał
Cytat:
Napisał kinkubus Zobacz post
Ja widzę problem, że moja postać z miejsca będzie chciała zabić Chaośnika :<
Ma głęboką zadrę z nimi i żadnego powodu, by któremukolwiek odpuścić. Szczerze ich nienawidzi, z całego serca. Wyrozumiała dla "ale w Norsce to jest nie do uniknięcia" nie ma powodu również być, Chaos to Chaos.
Już napisałem, że Ulf nie ma przy sobie czy tym bardziej na sobie żadnych symboli Chaosu. Nazywanie go chaośnikiem również jest błędne, bo podobieństwa jego bóstw jest raczej subtelne - np. bóg ognia może mieć temperament Khorna, a bogini morza jest nieprzewidywalna i podstępna jak Tzeentzch.

Sandbox daje duże pole do popisu chociaż wcale nie spodziewam się, że ten cel da się wypełnić w czasie tej sesji. I widzisz, zabawna sprawa, bo gdyby Ulf tak po prostu już niedługo zabił tę bestię to i tak musiałby wracać do siebie - do swojego plemienia i żony, bo przecież o to w tym wszystkim na razie chodzi, aby móc wrócić i zapewnić dobrobyt rodzinie. (jeżeli wróci z niczym, to zostanie wygnany albo zabity)
Ale cele mogą się zmieniać i rozwijać. Szczególnie, że ów wielorybnik ma uśpione, dawne marzenia, które za młodu wbił mu do głowy pewien podróżnik z dalekich krain.
Miejsce na rozwój postaci jest ogromny u mnie. Mam kilka ścieżek, które Ulf może obrać w zależności od rozwoju sesji i napotkanych przygód.

Inna sprawa, że jeżeli elfce załącza się agresor na sam widok jakiegokolwiek Norsmena, to faktycznie byłby problem. Bo nie da się go pomylić z suchoklatesowym (badum-tss) południowcem.
 
Suchoklates jest offline