Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2017, 12:57   #228
Stalowy
 
Stalowy's Avatar
 
Reputacja: 1 Stalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał JohnyTRS Zobacz post
Ja jeszcze gram, ale trochę się waham.

Myślałem, że nasze postacie będą zbieraniną chamstwa, prostactwa, buractwa, stereotypów, internetowych memów, litrów wódy i kilogramów koksu, czym będziemy stanowić siłę niszczącą ład i porządek (jak na Postapo w Neuro). A tutaj wszyscy, nie tylko nasze postacie mają trochę niedoklepane pod sufitem, co w moim własnym odczuciu zabija całą zabawę.

Do tego jeszcze te całe rozbicie - "klatkowanie" akcji i opisów - raz to, raz tamto - generalnie się gubię.
Elektryczne gitary - dzieci: https://youtu.be/aoZbM0fZ3bM

Only insane have strenght for prosper.

A mnie się wydaje że to kwestia bardziej tego że zaczęliśmy z kopyta i ostro wyhamowaliśmy z tempem.
Dochodzi też kwestia tego że nie mamy z góry narzuconego celu, a jednoczy nas biało-czerwona flaga... I niestety tu bardzo dobrze widać stereotyp że niby razem ale każdy sobie. Każdy ma swoje cele i pomysły i będzie je realizować jak mu będzie się podobało.
Żeby siać zamęt i zgorszenie trzeba mieć konkretną ofiarę do tego.


EDIT

Jak śpiewał klasyk z mojego pierwszego posta:

Już umiera ta kraina, tego nikt już nie powstrzyma, już umiera ta kraina, aha aha.
 

Ostatnio edytowane przez Stalowy : 16-03-2017 o 21:15.
Stalowy jest offline