Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2017, 17:06   #101
Santorine
 
Santorine's Avatar
 
Reputacja: 1 Santorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputację
Sądzę, że poziom graczy, którzy aplikowali do sesji jest wysoki, więc ktokolwiek nie wejdzie, sesji wyjdzie na to na plus. Więc o jakości graczy nie ma co gadać, każdy z trzech jest dobry.

Natomiast pomyślałem sobie, że może jednak zmienię swój głos na Suchoklatesa i Komtura. Komtur, nie doceniłem Ciebie – głównie wnioskowałem z lakonicznego opisu postaci z tutaj. Poczytałem, i zmieniam głos z Kinkuba. No hard feelings, Kinkubus

Swoją zmianę motywuję tym, że Franz bardziej będzie w stanie zrozumieć tych dwóch, no, może mniej Ulfa, ale ściganie koniokradów to jak najbardziej ludzka rzecz. Uganianie się za morskimi potworami nieco mniej, no chyba, że jak ubijemy, to zysk jakiś będzie, choć drużyna raczej wielorybnikami nie zostanie Natomiast mszczenie się na zwierzoludziach? Eee…

To względem odpowiedzi, co Franze myślą.
 
Santorine jest offline