Wątek: Od zera do...
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2017, 23:02   #709
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Pewnie masz racje, przepraszam po dłuższy czasie cięzko spamiętać ile z tego wszystkiego było elementem przemyśleń a ile wypowiedzi - a jakby nie patrzeć bardka dawała wyraz zewnętrzny swoim przemyśleniom i raczej oficjalnie popierała opcje najwygodniejsze - jednym słowem ujmując. Być może jednak całościowo ostatnia ocena była zbyt mocna , chyba z braku laku co tu napisać

PS - postrzeganie postaci bardki przez kapłana tez nie jest tak dosadne jak być może wyszło mi w poście. Mam wrażenie że wychodza nam zbyt długie przestoje między postami, nie tylko w tej sesji zresztą , i po 2 tygodniach od poprzedniego posta to się trochę gubi adekwatność spojrzenia.

Post powinien wyglądać tak "Markus zgodził się z Tajgą, już i tak nie podobało mu się oddalanie od reszty grupy w celu sprawdzenia niemal w pojedynkę bocznej dróżki. Z zadowoleniem przyjął fakt istnienia wody i możliwości odznaczenia tego na mapie. Co prawda wciąż nie dostrzegał możliwości transportu na druga stronę, ale tez nie zamierzał badać tego w dwójkę."

koniec kropka, zedytowałem, a potem postanowiłem jednak go w ogóle usunąc, bo nie lubie 4 linijkowców. Pewnie z tego powodu te pare zdań które wcześniej dodałem to było lanie wody byle coś napisać. Odpuszcze sobie następnym razem i co najwyżej dam którką deklaracje w komentarzach i tyle.
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 14-03-2017 o 23:07.
Eliasz jest offline