Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2017, 13:34   #114
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Wtorek 14 marca minął a kompletu postów jak nie było, tak nie ma

Ravanesh zgłosiła mi, że swój wrzuci dzisiaj.
Morri - zgłosiła, ze w związku z licznymi obsuwami rezygnuje z gry. W sumie ją rozumiem. Nie jestem bez winy.

Co z resztą?

Nie chciałbym wprowadzać jakiś obostrzeń i ostrych zasad dotyczących terminowości w kolejce, tym bardziej że sam ostatnio mam z tym wielkie problemy w związku z życiem zawodowym na dwóch krańcach Polski jednocześnie.

Niemniej jednak coś z tymi notorycznymi opóźnieniami zrobić musimy. Tym bardziej, że za moment wejdziemy w 2 etap sesji, gdzie dynamika będzie bardziej potrzebna i pojawią się relacje między Waszymi bohaterami.

Kiedyś miałem zasadę - 1 pominięcie kolejki - ostrzeżenie. 2 pominięcie - kara dla bohatera. 3 pominięcia - postać wylatuje z gry. Może czas coś takiego wprowadzić? Lecz ustawić tolerancję na 1-2 dni od wyznaczonego terminu.

Tak czy owak od dzisiaj wieczora pracuję nad Waszym postem. Zapewne wrzucę go jutro po pracy.

Umówmy się, że do jutra do godziny 16:00 wszystkie spóźnione posty będą na forum.
 
Armiel jest offline