Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2017, 09:10   #1321
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
Cattus

Cytat:
Ten hełm to mam rozumieć że płytowy, a czepiec skórzany, tak? bo chyba taki zestaw by mi najbardziej pasował.
Dekline ma racje zboroję możesz sobie całą znaleźć, ale bedzie bez znaczków jakie był na Twojej :/. Co do Twojego pytania to tak może być, do tego jest tak, że możecie rzucać na więcej, bo w piwnicy jest wiele rzeczy, które możecie znaleźć, to kwestia wyobraźni i rzutów. Oni ciągle coś tam zbierali i rzucali

Cytat:
No i rozlazł ci się obrazek z muchami w poście. Nie pamiętam już jaka była maksymalna szerokość żeby nie rozpychał forum.
Masz rację, zauwżyłem, że rozlany, ale postanowiłem już nie edytować, a kolejnym razem zmniejszyć roździelczość grafiki aby pasowała Ale dzięki za informację
 
Inferian jest offline