Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2017, 09:50   #1059
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ja potrzebuje jeszcze tygodnia niestety.
- Jeszcze tygodnia? Nie ma Was (Ciebie i Merill'a) właściwie od początku lutego. Jest połowa marca. To 6 tygodni i ze 4-5 tur. Zaczynam tracić wiarę, że po tym weekendzie czy tygodniu coś się zmieni. Wycofuję Waszych hirołów na boczny tor. Najdzie Was ochota na powrót do gry to się będzie myśleć gdzie są i co robią i w jakim są stanie Wasi hirołsi.


Cytat:
W tym czasie Gordon siÄ™ ogarnia, wysypia porzÄ…dnie, zje coÅ›, wykÄ…pie, oddaje ciuch do prania, etc. Po prostu dwie, trzy godziny spa dla mojego BG.
- Obecnie jest wczesne rano. Wszyscy spali po ok 3-4 h więc Wasi hirołsi też. Czyli to samo co i u innych postaci które są teraz w grze, do wieczora spokój a potem kary zmęczeniowe za niewyspanie.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline