Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2017, 12:28   #392
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- A co z tym Dvortsovem? Nie powinno być jakiegoś posta?



Cytat:
Usunąłem większość tego posta.
- Ehh... Właśnie zrobiłeś coś co na nas krzyczałeś Zedycieś napisanego posta i to nie zostawia śladu w powiadomieniach. Przypadkiem zajrzałem do tego posta jeszcze raz.



Cytat:
Panowie, z powodów zdrowotnych i obowiązkowych, zmuszony jestem na ok. 2 tygodnie całkiem zniknąć z forum... jak i szerszego Internetu w ogóle. Muszę poskładać pewne sprawy do kupy.

Niemniej jednak nie martwcie się o los sesji. Wrócę, ogarnę, dam odpis i lecimy dalej.
- No bywa z realem. Spoko, poczekamy



Cytat:
- Kwestia Gomeza to jest całkowicie Wasza broszka, ja tam sobie kupuję popkorn i patrzę na Wasz film akcji;
- No to ktoś musiałby przejąć pałęczkę reżysera tego filmu akcji



Cytat:
Problem w tym, że J13 wyliczył prawie 100% prawdopodobieństwa, że Istvy monitorują BD/Machenko i tylko czekają, aż się znowu pojawicie;
- Czyli Brutale, Machenko i Jaguary są dla nas jako przykrywka spaleni na moje oko.




Cytat:
* Tym samym, moja propozycja jest taka: po pół teamu (z enpecami i pojazdami włącznie) na 2 akcje symultaniczne w następnej kolejce (kiedy już wrócę i ogarnę Wasze posty, akcję z Gomezem): 1 akcja to konwój zaopatrzeniowy, 2 akcja to dyplomatyczne spotkanie z EP. Wy ustalacie kto i co gdzie leci;
- Mnie wsio ryba. Mogę iść tam gdzie brakuje zwiadowcy. Ogólnie mogę zabezpieczać spotkanie z partyzantami powiedzmy tak roboczo.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline