Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2017, 17:44   #482
Uzuu
 
Uzuu's Avatar
 
Reputacja: 1 Uzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skał
Post jest jak coś, w czwartek/piatek mogę odpisać ponownie.

Prosta rozmowa. Jeśli są jakieś pytania to dawajcie śmiało w komentarzach lub poście. Każdy z przedstawionych "specjalistów" będzie w stanie odpowiedzieć na pytanie ze swojej dziedziny.

Co do terminów. Mi na pewno dwa trzy dni nie wystarczą. Już tłumaczę dlaczego. Pracuję siedem dni w tygodniu i jeśli zdarzy się ( co juz miało miejsce), że musiał bym wyrobić się w trakcie tych właśnei pracujących dni fizycznie nie bedę w stanie po prostu. Wolę dać termin kiedy ewentualnie mogę odpisać nastepnym razem, jeśli to ma sens.

Nie mam przekonania co do doca i tam rozwijania przygody. Nikomu nie zabraniam i nie zabronię korzystania z niego ale osobiście się wystzrzegam raczej. Jeśli chcecie tam wspólnie tworzyć post, proszę bardzo, tylko nie zapomnijcie tego wstawić na forum :P. Osobiście wolę zwyczajnie posty na forum jako odpowiedzi.

Edit:

Zasoby z Argosa mam zrobione i podeślę link na koniec rozmów ale z tym co zostało z kolonii troszkę mi zejdzie wiec proszę o cierpliwość. Osobiste rzeczy też bedę przeglądał :P
Dostaniecie też pełny dostęp do listy wszystkich NPC w trochę przyjaźneijszej formie mam nadzieję.
 
__________________
He who runs away
lives to fight another day

Ostatnio edytowane przez Uzuu : 18-03-2017 o 17:52.
Uzuu jest offline