Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2017, 19:19   #483
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
W sumie rozwiązanie jest proste. Wystarczy, że przestanę wstrzymywać się przed tym, że popsuję jakieś intrygi, które uknuł Uzuu i zacznę pisać bardziej niezależnie.

Pewnie czasem chlapnę coś za dużo, czasem może coś przekręcę, ale myślę, że w ostatecznym rozrachunku i tak wyjdzie to na dobre sesji z racji na to tempo i werwę, której ciągle, ciągle brak, a jaką myślę mogę sesji nadać.

Najważniejsze zwroty akcji zostawię i tak do wspólnego omówienia, ale no te największe zwroty akcji i perełki mogą przecież pojawić się raz na 2/3 tygodnie, hm?

E. Kwestia doc'a to bardziej broszka graczy i tego jak się umówicie, ale jak coś to nie mam też nic przeciwko zaglądaniu i pisaniu na doc'u. Lubię to w zasadzie :P Więc jak będzie potrzeba dokowego MG to oto jestem.
 

Ostatnio edytowane przez Rewik : 18-03-2017 o 19:32.
Rewik jest teraz online