Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2017, 12:56   #51
Eleishar
 
Reputacja: 1 Eleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputację
No wydając ten 1000 koron dodatkowy. Szczerze to oprócz trucizn, jedyne co daje dodatkowy efekt pociskom to magia. Amunicja doskonałej jakości działa tak samo jak zwykła (mimo kosztowania 10x więcej).
Szukałem po kilku różnych podręcznikach jakiegoś czaru który by dawał ulepszenie amunicji, tak sensu stricte, plus do obrażeń czy cokolwiek w tym stylu, ale nie znalazłem absolutnie nic przydatnego.
W związku z tym zdecydowałem się na czar ofensywny. Fakt, wynika to trochę z kwestii niedopowiedzenia, co może być efektem specjalnym nałożonym na strzały, bo skoro nie było narzuconego żadnego odgórnego limitu, uznałem że mogę nałożyć cokolwiek, jeśli nie kłóci się z normalnym wykorzystaniem strzały.
 
__________________
Nieważne kto śmieje się ostatni, grunt żebym był to ja.
Eleishar jest offline