Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2017, 21:26   #1
Krakov
 
Krakov's Avatar
 
Reputacja: 1 Krakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputację
Post A może LI-kon? [zlot LI z troszkę większym przytupem]

Wróciłem dziś z takiej małej imprezy łączącej w sobie najlepsze cechy konwentu i wiejskiego wesela. I tak sobie pomyślałem, że czymś bardzo fajnym byłby taki troszkę większy zlot użytkowników LI zorganizowany w podobnej formie. Jaką formę mam na myśli?

1. Wynajmujemy sobie miejsce w jakimś ośrodku wczasowym na cały weekend (nocleg + wyżywienie)
2. Przygotowujemy parę prelekcji, konkursów i innych konwentowych atrakcji, aby zrobić z tego jedną nitkę programową (niekoniecznie pełną).
3. Do tego oczywiście planszówki, wieczorno - nocne sesje RPG czy jakiś LARP.
4. Opcjonalnie także grill, ognisko, kajaki, spacery po lesie, co tylko chcecie.

I voila. Przez cały dzień można uczestniczyć w atrakcjach albo robić cokolwiek innego, ale na posiłkach spotykamy się wszyscy razem przy wspólnym stole jak jedna, wielka, dość specyficzna rodzina. Tak oto otrzymujemy kilka naprawdę fajnych chwil spędzonych w gronie wspaniałych ludzi.

Tam gdzie byłem koszt całego przedsięwzięcia wyniósł 150 zł za osobę (przy ok. 30 uczestnikach), a w tej cenie były:
- dwa noclegi (pokoje 2 osobowe z łazienkami)
- trzy posiłki dziennie (od kolacji w piątek po obiad w niedzielę)
- identyfikatory i informatory konwentowe
- upominki dla zwycięzców i twórców programu

Oczywiście podana cena ma charakter orientacyjny i będzie się znacząco różnić w zależności od miejsca, standardów noclegowych, liczby chętnych czy choćby pory roku.

Pytanie brzmi: czy bylibyście czymś takim zainteresowani? A jeśli tak, to kto miałby ochotę zająć się organizacją, albo chociaż pomóc (tworząc jakiś punkt programu)?
 
__________________
Gdzieś tam, za rzeką, jest łatwiej niż tu. Lecz wolę ten kamień, bo mój.
Ćwierćkrwi Szatan na forumowej emeryturze.
Krakov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem