Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2017, 12:05   #324
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Chodziło mi o zamówienie tych dwóch broni i amunicji tylko do tej z abgrajdem a potem wzięcie tylko tej bez abgrejdu i większych magazynków
- Nie weźmie się broni na zapas. A ammo się bierze do broni którą się ma przy sobie. I broń bez abgrejdu zużywa zwykłe magi. Nie abgrejdu nie ma powiększonych magów.



Cytat:
Tak, ale ja bym zamawiał amunicje to tej broni z większymi magami... tyle, że tej broni bym nie miał :P
- No to byś i nie miał powiększonych magów do niej. Nie ma abgrejdu w broni to i nie ma powiększonych magów.



Cytat:
Ok, to moi drodzy, proponuje przezbrojenie Po jednej broni danego typu z opcją większych magazynków, a reszta jak kto tam chce Żal nie brać większych magów, skoro mg nie widzi problemu
- No nie widzę problemu. Dla każdej spluwy z wykupionym abgrejdem nie widzę problemu



Cytat:
Ty to widziałeś już
- Nie, to co ustalaliście ze sobą na pw to nie widziałem.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline