Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2017, 16:22   #303
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
- Pewnie ten parszywy krasnolud ucztuje sobie w tunelu ze swoimi rodakami, kiedy nam przyszło forsować jakieś obskurnie wyglądające wrota - stwierdziła cierpko Solo, kiedy w końcu dotarli do bramy w kształcie czaszki, lecz na widok poważnego oblicza Baylofa szybko się poprawiła:
- Wiem, że to mało prawdopodobne, ale znając nasze szczęście... - uśmiechnęła się zawadiacko do łotrzyka pozostawiwszy wymowną pauzę, po czym zbliżyła się do bramy, dokładnie ją oglądając.

- Tu jest dziura - powiedziała po chwili wojowniczka, wskazując palcem nadgryziony otwór w kracie. - Podsadź mnie i miejmy to już z głowy. Dawno w karczmie nie byłam i odwykłam już od alkoholu oraz pieczonej dziczyzny, więc pewnie dam radę się przecisnąć... A i podaj mi pochodnię jak już będę po drugiej stronie. Za cholerę nic tu nie widzę...
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline